Każda edycja Eurowizji wzbudza masę emocji. Tak samo było w 2016 roku, kiedy Michał Szpak mimo największej liczby głosów fanów z całej Europy zdobył dopiero 8 miejsce. Frans jako reprezentant gospodarzy zakończył wtedy konkurs na 5 lokacie, ale miejsce poza podium nie zatrzymało jego utworu „If I Were Sorry”, który stał się międzynarodowym hitem radiowym. Dokładając do tego prawie 100 milionów odtworzeń w serwisach streamingowych, można spokojnie stwierdzić, że jak na 18-latka osiągnął niemały sukces.

Polska pokochała Fransa dzięki tej piosence. Udowodniliśmy swoje uczucia do szwedzkiego artysty po raz kolejny, głosując na niego w konkursie publiczności na Festiwalu w Sopocie, gdzie zdobył Bursztynowego Słowika. Parę dni później, podczas festiwalu w Rzeszowie został przyjęty przez tłum ludzi hukiem oklasków i okrzykami. Frans tak bardzo ceni polskich fanów, że postanowił tam zaprezentować jako pierwszym na świecie przedpremierowo utwór „Amsterdam”, który dziś już każdy może przesłuchać na platformach streamingowych i w radiu.

Frans mówi, że „Amsterdam to koncept, nastawienie, w którym biegniesz tam gdzie poniosą Cię nogi i sam nie wiesz, gdzie ostatecznie się zatrzymasz”.

W tym roku mieliśmy także okazje usłyszeć jego utwór w bardziej latynoskim klimacie. W czerwcu Frans wydał razem z Yoelem 905 „Do It Like You Mean It”.

„Do It Like You Mean It” to dla mnie piosenka o wchodzeniu w coś na 100%. To kawałek o nastawieniu, żeby zrobić dobrze coś, co się zaczęło. Nie ważne czy to koncert dla tysięcy osób, czy impreza ze znajomymi. Zrobienie spin-offu Vaya Con Dios było dla mnie fantastyczną zabawą. Efekt bardzo mi się podoba. – mówił o piosence Frans.

Nowe kawałki pozwolą nam się przygotować do pierwszego klubowego koncertu Fransa w Polsce! Już 23 listopada odwiedzi Warszawski klub Stodoła, żeby znów spotkać się z polskimi fanami i razem zaśpiewać swoje największe hity.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Eurowizja