AlbumyNewsyOdsłuchPOPPremieraŚWIAT

Halsey wydała nowy album „If I Can’t Have Love, I Want Power” [ODSŁUCH!]

Halsey prezentuje swój czwarty album studyjny: „If I Can’t Have Love, I Want Power”. Album zawierający 13 utworów został wyprodukowany przez Trenta Reznora i Atticusa Rossa, muzyków Nine Inch Nails, a także laureatów Oscara, Złotego Globu i Grammy.

Trent Reznor i Atticus Ross po raz pierwszy wyprodukowali album innego artysty. Gościnnie na krążku pojawiają się Dave Grohl, Lindsey Buckingham i Pino Palladino. Pełna tracklista poniżej. O krążku zrobiło się głośno już w momencie jego ogłoszenia, kiedy Halsey zorganizowała stream z oficjalnego odsłonięcia okładki w The Met Fifth Avenue w Nowym Jorku.

Premierze albumu towarzyszą pokazy filmu w reżyserii Colina Tilleya „IMAX Experience: Halsey Presents If I Can’t Have Love, I Want Power” w wybranych miejscach na świecie oraz ogólnodostępny, płatny livestream z koncertu „If I Can’t Have Love, I Want Power”, który będzie można obejrzeć w poniedziałek, 30 sierpnia.

Halsey – „If I Can’t Have Love, I Want Power” – tracklista:
1. The Tradition
2. Bells in Santa Fe
3. Easier than Lying
4. Lilith
5. Girl is a Gun
6. You asked for this
7. Darling
8. 1121
9. honey
10. Whispers
11. i am not a woman, i’m a god
12. The Lighthouse
13. Ya’aburnee

Dotychczasowy katalog Halsey liczy ponad 31 miliardów streamów oraz 17 mln sprzedanych albumów na całym świecie. „If I Can’t Have Love, I Want Power” to następca „Manic”, które zadebiutowało na szczycie Billboard’s Top Current Albums i było pierwszym krążkiem wydanym w 2020, który otrzymał tytuł platyny w USA. Otrzymał to samo odznaczenie także w wielu innych krajach.

Halsey nieustannie przesuwa kreatywne granice, zostawiając swój ślad nie tylko w przemyśle muzycznym. Jej pierwsza książka, „I Would Leave Me If I Could: A Collection of Poetry”, zadebiutowała na szczycie bestsellerów „The New York Times” w listopadzie 2020. Artystka trafiła na listę TIME’s 100 Most Influential People of 2020, wygrała ponad 20 nagród, w tym AMA, MTV VMA, GLAAD, The Songwriters Hall of Fame’s Hal David Starlight Awards i CMT Music Award. Gwiazda założyła niedawno własną markę kosmetyków stworzoną dla każdego, about-face. Halsey aktywnie działa na rzecz młodzieży z trudnych domów, praw kobiet, świadomości zdrowia psychicznego czy społeczności LGBTQ.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Albumy

  Następny artykuł: