Mamy bardzo dobre informacje dla wszystkich fanów Halsey! W sobotę na twitterze fani domagali się kolejnych teledysków promujących album „hopeless fountain kingdom„.

Najpierw miłośnicy wokalistki zażądali klipu do „Bad at Love„, po czym pozostali fani się oburzyli i powiedzieli, że wolą teledysk do „Strangers„.

Po czym wokalistka odpowiedziała tylko: „Spokojnie, oba doczekają się teledysku.”

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Ciekawostki