NewsyNowy singielPolskaPOPR&BTeledyski

Honorata Skarbek prezentuje nowy singiel! Gościnnie Floral Bugs!

Pozory, blichtr, złudzenie, iluzja – głównie takie przekoloryzowane bodźce, docierają do nas w dzisiejszych, cyfrowych czasach.

O swoim doświadczeniu w showbiznesie z perspektywy dziesięciu lat opowiada Honorata Skarbek najnowszym singlu pt: Holy Grail. Czym jest tytułowy Złoty Graal? Każdy może interpretować go inaczej, jako swój złoty środek, ukryty sekret, miejsce w którym można odnaleźć spokój i spełnienie, a z drugiej strony jako nieustanną chęć pogoni za tym co najlepsze, apetyt rosnący w miarę jedzenia, chciwość czy rządza władzy.

W duecie z Honoratą wystąpił młody, utalentowany raper Floral Bugs.

Singiel obala mit nieskazitelnego życia tych, których namiętnie śledzimy przez ekrany smartfonów za pomocą kilku kliknięć. Z łatwością przychodzi nam szybkie, często nietrafne ocenianie tych, których widzimy po drugiej stronie telefonu, jednak czy słusznie? Czy to, że ktoś pokazuje swoje na pozór kolorowe, pełne blasku życie oznacza, że znalazł swojego Złotego Graala? Czy warto bezustannie brać udział w wyścigu szczurów? Co nam ostatecznie daje ciągłe poszerzanie swoich granic i limitów w imię lepszych osiągnięć? Na to pytanie powinien odpowiedzieć każdy, kto posłucha singla Honoraty z gościnnym udziałem Floral Bugsa.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
2
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Newsy

  Następny artykuł: