Tu (chciałbym wrócić)” zwiastuje „LIMBO”, którego premiera 22 listopada

IGNACY prezentuje singiel „Tu (chciałbym wrócić)”, który będzie ostatnią propozycją muzyczną tuż przed nowym albumem „LIMBO” – premiera już 22 listopada . Piosenka jest monologiem o rozstaniu, gdzie chęć powrotu miesza się z poczuciem straty. To historia o tym jak trudno zaakceptować, że pomimo próby naprawienia błędów, niektórych rzeczy nie da się cofnąć.

Najnowszy album IGNACEGO to podróż muzyczna inspirowana stanem zawieszenia, bycia oderwanym od rzeczywistości i przeniesionym do miejsca, w którym dzieją się niewytłumaczalne rzeczy. Limbo to przestrzeń na pograniczu snu i jawy, gdzie słuchacz unosi się w świecie zagadek i odrealnienia.

Linkin Park headlinerem Open’er Festival 2025! Zespół wraca do Polski po 8 latach przerwy!

Album powstał przy współpracy z uznanymi producentami – lessmanem oraz Maurycym Żółtańskim. „LIMBO” to muzyczna wolta artysty oraz dowód na to, że IGNACY nie boi się artystycznych wyzwań i konsekwentnie podąża ścieżką muzycznego rozwoju.

fot. Adam Słaboń

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy