NewsyNowy singielPolskaPOPTeledyski

Jeden singiel w trzech wersjach? Czemu nie? Sprawdź „Ex” od Nity!

Ex” to nie tylko piosenka, ale cała emocjonalna podróż, która zabiera słuchacza przez różne fazy rozpadającej się relacji. nita opowiada o trudnym rozstaniu z przyjaciółką w trzech aktach – w pierwszym mierzy się na rockowo ze złością, w drugim w wersji balladowej ze smutkiem, a trzeci to akceptacja na popowo.

Posłuchaj singla „Ex” w trzech wersjach i zobacz trzy teledyski.

W sierpniu ukazał się debiutancki album nity – „Nitki”. Gatunkowo artystka porusza się między popem a alternatywą, nie bojąc się eksperymentować i poszukiwać wyjątkowych, unikalnych brzmień. Tekstowo nita ironicznie traktuje społeczne stereotypy, wykorzystując przy tym także autoironię do opisywania własnych wad. Po kilku świetnie przyjętych singlach, takich jak „Wars” lub „Zimna Wojna” przyszedł czas na kolejną odsłonę tego wydawnictwa – artystka postanowiła przygotować trzy unikatowe wersje muzyczne do piosenki „Ex”, które symbolizują inną fazę emocjonalnego stanu po rozstaniu: złość, smutek i akceptację.

Wersja Rockowa – Złość:

Ta wersja, z intensywnymi czerwonymi barwami i czarną, odważną stylizacją, wyraża złość i bunt. Klip przedstawia nitę, która przez malowanie różnych haseł sprayem w pokoju, wyrzuca z siebie negatywne emocje. Ten dynamiczny obraz symbolizuje niezgodę na złe traktowanie i mocno oddziałuje na widza. 

 

Wersja Balladowa – Smutek:

Niebieski kolor i zwiewne stroje z mokrymi włosami dominują w tej wersji, sugerując głęboki smutek i ból po utracie przyjaciółki. Pokój wypełniony napisami z wersji rockowej oddaje proces przejścia od złości do smutku, odzwierciedlając wewnętrzną podróż nity. 

Wersja Popowa – Akceptacja:

Ostatnia wersja, z zielonym kolorem symbolizującym harmonię, przedstawia nitę w pustym pokoju, co reprezentuje jej wolność i akceptację sytuacji. To etap, w którym pozwala sobie na odnalezienie wewnętrznego spokoju i godzenie się z utratą. 

nita o nowym singlu:
„Ex” to nie tylko kolejna piosenka, ale cała emocjonalna opowieść rozgrywająca się w trzech różnych brzmieniach. To utwór, który napisałam prosto z serca. Przygotowałam jego trzy wersje: rockową, która wyraża moją złość i frustrację po rozpadzie ważnej relacji; balladową, która odzwierciedla smutek i refleksję; oraz popową, która jest świadectwem akceptacji i odnalezienia wewnętrznej harmonii. Każda z tych wersji to oddzielny rozdział tej samej historii, pełnej emocji, z którą, mam nadzieję będziecie mogli się utożsamić.
Chcę, abyście doświadczyli tej podróży razem ze mną, poczuli każdą emocję, która mi towarzyszyła podczas rozstania z „bestie”. Cieszę się, że mogę się z Wami podzielić tym doświadczeniem za pomocą muzyki i nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, jakie w Was emocje wywoła w każdej z trzech odsłon.

Każdy z tych klipów wzmacnia nastrój danej wersji, tworząc spójną narrację, która pozwala słuchaczom razem z artystką przeżywać różne etapy emocjonalne po rozstaniu. Wszystko składa się na intrygujący odbiór całości, dlatego można z przekonaniem stwierdzić, że „Ex” nie jest tylko piosenką – to cała historia, której każda część jest ważna dla zrozumienia pełnego obrazu emocjonalnych przeżyć artystki. To zaproszenie dla słuchacza, by doświadczyć tych samych emocji i znaleźć własną drogę do akceptacji i odnalezienia się po utracie.

fot. Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Albumy

Justina Timberlake POWRACA!

Książę popu powraca! Justin Timberlake zaprezentował właśnie najnowszy singiel „Selfish”. To pierwszy przedsmak jego nadchodzącego ...