Newsy

Katy Perry nie może przestać mówić o Taylor Swift!

Katy Perry nie może przestać mówić o Taylor Swift.
Najnowszy przykład? Wywiad z Australia Today w którym to, po raz kilkunasty w ciągu ostatnich tygodni, podkreśla, że gotowa jest zakopać topór wojenny.

Perry po raz pierwszy wypowiedziała się na temat sporu w maju tego roku kiedy to podczas Carpool Karaoke Jamesa Cordena potwierdziła, że wojna rozpoczęła się kiedy to Taylor oskarżyła Perry o kradzież jej tancerzy. Oliwy do ognia dolał też fakt iż Swift napisała później o tym jeden ze swoich hitów – „Bad Blood”

Uwielbiam ją. Zawsze tak było.” –  Powiedziała Katy w wywiadzie z Today

Różnimy się ale zawsze życzyłam jej jak najlepiej

Perry mówiła też o Taylor w wywiadzie z Anną Huffington, w którym oficjalnie przeprosiła za całą swoją ewentualną winę w związku ze sławną kłótnią.

Jestem gotowa dać sobie spokój” – powiedziała. „Wybaczam jej i przepraszam za wszystko co zrobiłam źle. Mam nadzieję, że ona może powiedzieć to samo. Myślę, że już czas. Są ważniejsze rzeczy i większe problemy na świecie.

Kocham ją i chcę dla niej jak najlepiej” – dodała „Myślę, że pisze wspaniałe piosenki i wydaję mi się, że jeśli obie, na jednym froncie, możemy razem reprezentować silne kobiety, połączyć siły pomimo różnic to mam wrażenie, że świat stwierdzi „My też tak możemy!” Może faktycznie nie zgadzam się ze wszystkim co robi, ona ze mną też nie, ale naprawdę chcę się pogodzić i stanąć  wspólnie w miłości, zrozumieniu i wybaczeniu

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Sprawdź również: