KIWI – krakowska artystka odkryta w ramach akcji FONOBO Pitcher, debiutuje!

Jej pierwsza długogrająca płyta nosi tytuł “Pętla” i ukazała się nakładem FONOBO Label. Wraz z albumem, artystka wypuszcza również singiel zatytułowany “Pan ten” oraz teledysk promujący wydawnictwo. Album już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz w sprzedaży fizycznej.

KIWI prezentuje długo wyczekiwany album “Pętla”! Debiutancka płyta artystki to jedenaście pełnych emocji kompozycji, będących zapisem myśli zapętlających się od dłuższego czasu w jej świadomości. Piosenki dotykają tematów, które za nic nie chcą opuścić jej głowy i cały czas ją nawiedzają. Każdy z utworów opowiada całkowicie inną historię i dotyka różnych, powracających w myślach autorki kwestii. KIWI w charakterystycznym dla siebie stylu hipnotyzuje i czaruje słuchaczy nietuzinkowym głosem i muzycznymi aranżami.

Swoją debiutancką płytę sama KIWI opisuje słowami: Każda piosenka opowiada o czymś innym i dotyka innej części mnie. Mam nadzieję, że odnajdziecie w niej również część siebie.

Na albumie znajdziemy dobrze znane single – “Tańcz”, “Monochrom, “Plagiat” oraz “Duch”, jak również niepublikowane dotąd numery. Kolejnym utworem promującym wydawnictwo jest piosenka “Pan ten”, do której teledysk już teraz dostępny jest na kanale YouTube wydawcy.

Album dostępny jest w całości we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale FONOBO Label na YouTube. Każdemu z utworów towarzyszą wizualizacje nawiązujące do przeplatającego się motywu pętli.
Autorką większości kompozycji oraz tekstów, które znajdziemy na albumie “Pętla” jest KIWI, a za ich produkcję odpowiedzialny jest duet SARAPATA. Wyjątek stanowią utwór “Wyblakłe”, którego tekst powstał we współpracy z Paulą Romą oraz muzyka do piosenki “Plagiat”, której autorem jest SARNULA.

TRACKLISTA:
1. Pętla – Intro
2. Tańcz
3. Duch
4. Miły
5. Disappear
6. Pan ten
7. Plagiat
8. Sen
9. Limits
10. Wyblakłe
11. Monochrom

KIWI zagra materiał z płyty na żywo! Dzień po premierze, czyli w sobotę (29.01) artystka wystąpi w krakowskim klubie Alchemia, a dzień później da premierowy koncert w warszawskim BARdzo bardzo.

KONCERT W KRAKOWIE | KLUB ALCHEMIA | 29.01.2022 r.
KONCERT W WARSZAWIE | BARDZO BARDZO | 30.01.2022 r.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy