KIWI – krakowska artystka odkryta w ramach akcji FONOBO Pitcher, nie przestaje zachwycać i dzieli się nowym singlem! Piosenka „Duch” to kolejna zapowiedź nadchodzącego debiutanckiego albumu, który ukaże się już 28 stycznia 2022 r. nakładem FONOBO Label. Przedsprzedaż płyty właśnie rusza!

KIWI nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel! Najnowszy utwór młodej artystki nosi tytuł „Duch” i powstał we współpracy z duetem producenckim SARAPATA. Premierowa kompozycja to wypełniona emocjami, chwytająca za serce opowieść, w której artystka dzieli się ze swoimi słuchaczami niezwykle osobistą historią. KIWI nie chce zbyt dużo zdradzać, ale pragnie zadedykować swoją nową piosenkę wszystkim mamom na 2 etaty.

Utworowi towarzyszy wzruszający teledysk w reżyserii Dominika Chacińskiego. „Duch” od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale wydawcy na YouTube. Nową piosenką KIWI zapowiada swoją debiutancką płytę.

Pierwszy długogrający album artystki ukaże się 28 stycznia 2022 r. nakładem FONOBO Label. Nowy album to jedenaście piosenek będących zapisem myśli, które od dłuższego czasu zapętlają się w jej głowie i nie chcą odpuścić. Sama KIWI zapowiada wydawnictwo słowami: Każda piosenka opowiada o czymś innym i dotyka innej części mnie. Mam nadzieję, że odnajdziecie w niej również część siebie.

Nadchodzącą płytę artystka promowała dotychczas trzema singlami – wydanym w czerwcu 2021 r. kawałkiem „Tańcz”, piosenką „Monochrom”, która ukazała się latem oraz opublikowanym miesiąc temu utworem „Plagiat”.

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY!

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy