KIWI dzieli się ze słuchaczami kolejnymi szczegółami dotyczącymi debiutanckiej płyty! Artystka zdradza, że jej pierwszy długogrający album będzie nosił tytuł „Pętla” i prezentuje jego wyjątkową okładkę. Materiał ukaże się już 28 stycznia 2022 r. i będzie można go usłyszeć na żywo podczas dwóch premierowych koncertów!

Pierwszy długogrający album artystki będzie nosił tytuł „Pętla” i ukaże się już 28 stycznia 2022 r. nakładem FONOBO Label. Wydawnictwo, to jedenaście piosenek będących zapisem myśli, które od dłuższego czasu zapętlają się w jej głowie i nie chcą odpuścić. Sama KIWI zapowiada wydawnictwo słowami: Każda piosenka opowiada o czymś innym i dotyka innej części mnie. Mam nadzieję, że odnajdziecie w niej również część siebie. Nadchodzącą płytę artystka promuje wydanym w czerwcu 2021 r. kawałkiem „Tańcz”, piosenką „Monochrom”, która ukazała się latem oraz opublikowanymi jesienią piosenkami „Plagiat” oraz „Duch”.

Album można zamawiać w przedsprzedaży już teraz. Wszystkie osoby, które zamówią płytę przed jej premierą, otrzymają egzemplarz „Pętli” podpisany przez KIWI oraz specjalne gadżety. Zamówienia można składać pod adresem: mtj.pl

KIWI planuje również występy na żywo! Już dzień po premierze, czyli w sobotę (29.01) zagra premierowy koncert w krakowskim klubie Alchemia, a dzień później wystąpi w warszawskim BARdzo bardzo.

KONCERT W KRAKOWIE | KLUB ALCHEMIA | 29.01.2022 r.
KONCERT W WARSZAWIE| BARDZO BARDZO| 30.01.2022 r.

BIO
Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem w swoim pokoju na jedenastym piętrze. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała singiel „Zatraceni”. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę „Nocą”. Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski. Jej debiutancki album zatytułowany „Pętla” ukaże się już 28 stycznia 2022 r.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy