KOLOROFONIA  po raz kolejny uderza genialnym utworem, zatytułowanym ,,MMM” i prezentuje do niego teledysk na swoim profilu w serwisie YouTube!

Cały klip utrzymany jest w klimatach codziennego życia, który w jakiś sposób trafia w każdego z nas. Nowy singiel nam  jak najbardziej przypadł do gustu! 🙂 Poniżej, przekonajcie się sami co KOLOROFONIA ma do zaoferowania:

Za słowa do piosenki odpowiada Michał „KOLO” Kisielewski, muzykę Albert „TONTON AL” Toruński, a za zdjęcia i montaż teledysku Paweł Kiliński i Piotr Kosmalski.

KOLOROFONIA to projekt, który zainicjował Michał Kisielewski, w środowisku muzycznym bliżej znany pod pseudonimem KOLO. Z muzyką rap związany jest od początków jej pojawienia się w Polsce, a swój pierwszy zespół hip-hopowy założył wraz z przyjaciółmi jeszcze w 1995 roku. Koncertował z nim m.in. przed debiutującym wówczas Wzgórzem Ya-Pa-3.
W nowym tysiącleciu z zaprzyjaźnionymi muzykami tworzy zespół grający muzykę reggae, a po zakończeniu tego etapu pomaga bratu reaktywować punkową kapelę, o graniu w której marzył jeszcze w dzieciństwie.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy