Nu-metalowy zespół Korn zaprosił do współpracy wokalistę Slipknota Coreya Taylora, czego efektem jest utwór ,,A Different World”. 5 października ukazał się  klip do tej piosenki, gdzie pojawiły się kukiełki i humanoidalne postacie, które można kojarzyć z wideo „Wait and Bleed” Slipknota. Nowy album  Korna „The Serenity of Suffering” ujrzy światło dzienne 21 października 2016 roku.

Jonathan Davis opowiedział, jak doszło do zaproszenia Coreya Taylora do współpracy:

”Staraliśmy się ustalić z kim chcielibyśmy nagrać. Gdy już wpadłem na ten pomysł stwierdziłem, że to jest właśnie ta osoba, której potrzebowaliśmy. Napisałem do niego z pytaniem czy chce być w jednym z nowych numerów Korna. Był zdecydowany, że tak. Poradził sobie świetnie w tym utworze. Jak miałem skończone swoje partie powiedziałem mu: „Rób, co należy”. Powoli wdziera się do tej kompozycji – początkowo jego głos przykryty jest moim, a napięcie rośnie, aż do samego środka, kiedy Corey wchodzi w pełni ze swoją partią.”

A jak wyglądała sprawa zaproszenia do nagrania utworu z perspektywy wokalisty Slipknota i Stone Sour?

,,Zadzwonili do mnie, a ja nazajutrz byłem już w samolocie. Wcześniej nie miałem nawet okazji usłyszeć muzyki. Zdecydowałem się na to, bo jestem fanem, ale jestem też ich przyjacielem, a była to rzecz, o której rozmawialiśmy od kilku lat. To ciężki numer, sprawi, że ludzie stracą głowę. Słyszałem już 11 nowych utworów Korna. To powrót do ich trzech pierwszych płyt, ale wszystko wymieszane jest z dojrzałością, która teraz w nich tkwi.”

Poniżej, możecie zobaczyć efekty współpracy obu panów:

 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy