LatinoNewsyNowy singielPOPŚWIATTeledyski

Laureat wielu nagród Latin Grammy J Balvin udostępnił nowy singiel „Amigos”

Premierowy utwór J Balvina jest powrotem do jego muzycznych korzeni, charakterystyczną dla stylu artysty sentymentalną balladą reggaetonową.

Amigos” rozpoczyna powolny, melodyjny rytm z wyrazistymi smyczkami, na tle których J Balvin śpiewa o emocjach i trudnościach związanych z utrzymaniem związku, w którym zaczęło wiać chłodem. Po wstępie tempo piosenki przyspiesza, a na słuchaczy czeka radosny rytm, który skupia się na podróży dwojga kochanków, próbujących ponownie wzniecić ogień, który płonął kiedyś między nimi. Wokalista dzieli się refleksją o tym, że poszedł do przodu i mimo iż chce, by sprawy się poukładały, wie, że nie zawsze musi tak być i jest z tym pogodzony.

Premierowej piosence towarzyszy zapierający dech w piersiach kinowy teledysk wyreżyserowany przez Patricię Alfonso i wyprodukowany przez Eat My Shorts. W klipie kamera podąża za J Balvinem, który szuka samego siebie, przemierzając zamarznięty Park Narodowy Matanuska Glacier na Alasce i pragnąc za wszelką cenę dotrzeć na szczyt. Skupiony na celu artysta znosi surowe warunki dzikiej przyrody i własne przeciwności, podążając przez mroźny teren, by dotrzeć do celu i ujrzeć zorzę polarną, która wypełnia jego oczy zachwytem i finalnie pomaga odnaleźć spokój.

J Balvin ogłosił wyczekiwaną przez fanów, zaplanowaną na 2024 r. międzynarodową trasę koncertową „Que Bueno Volver a Verte”. Artysta wraca na scenę po zakończeniu letniego sezonu festiwalowego, by zaprezentować całkowicie nowe show z premierową muzyką. Artysta zawita m.in. do 20 europejskich miast, odwiedzając Niemcy, Szwajcarię, Włochy, Holandię, Danię, Norwegię, Szwecję, Finlandię, Litwę, Francję, Belgię, Luksemburg, Hiszpanię, Portugalię i Wielką Brytanię. Szczegółowa rozpiska oraz bilety są już dostępna na JBalvin.com.

fot. Materiały prasowe 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Latino