AlbumyAlternativeNewsyNowy singielPOPŚWIATWystępyZapowiedzi

Lorde odkrywa kolejne karty singlem „Stoned At the Nail Station”!

Utwór wyostrza apetyt na pierwszy od czterech lat album artystki! Premiera „Solar Power” 20 sierpnia.

Lorde wróciła z nową muzyką po czterech latach od wydania albumu „Melancholia“. Po świetnie przyjętym singlu „Solar Power”, który zgromadził aż 30 milionów streamów w ciągu pierwszych 5 dni od premiery, czas na kolejną porcję materiału z nadchodzącego krążka!

W „Stoned At the Nail Station“, artystka porusza temat przemijania i ulotności życia:

– Ta piosenka jest o rozmyślaniu nad starzeniem się, osiedlaniem i kwestionowaniem podjętych w życiu decyzji. Myślę, że wiele osób w moim wieku zaczyna zadawać sobie podobne pytania, co było dla mnie bardzo pocieszające. Mam nadzieję, że utwór będzie rezonował z innymi. Wykorzystałam tę piosenkę i zrobiłam z niej prawdziwy śmietnik moich myśli. – mówi Lorde

Artystka wykonała premierowo najnowszy utwór w programie „Late Night with Seth Meyers”:

Tak Lorde mówi o koncepcie nowego albumu:
– Mój nowy album jest celebracją naturalnego świata, próbą uwiecznienia głębokich, transcendentnych uczuć, które przeżywam, gdy jestem na zewnątrz. W czasach pełnych bólu, żalu, głębokiej miłości i dezorientacji, szukam odpowiedzi w naturze. Nauczyłam się głębokich wydechów i nastrajania się. Album jest efektem tego podejścia.

Aby odpowiednio uczcić świat natury, Lorde postanowiła po raz pierwszy w historii wydać album w formacie discless. Wyprodukowany z poszanowaniem środowiska Music Box będzie alternatywą dla klasycznej płyty CD. Innowacyjny format będzie zawierał dodatkowe materiały graficzne, odręczne notki, ekskluzywne zdjęcia i kod do pobrania cyfrowej wersji albumu. Kod zapewni słuchaczom dostęp do albumu w najwyższej jakości, dwóch utworów bonusowych oraz dodatkowych niespodzianek.

– Już na bardzo wczesnym etapie nagrań zdecydowałam, że chcę stworzyć postępową, mniej szkodliwą dla środowiska alternatywę dla płyty CD. Music Box będzie podobny w rozmiarze, kształcie i cenie, więc na półkach sklepowych będzie wyglądał bardzo podobnie co kompakt, ale jednocześnie będzie się wyróżniał, ponieważ został zaprojektowany w zgodzie z ewoluującą naturą nowoczesnego albumu – wyjaśnia Lorde.

fot. materiały prasowe / Ophelia Mikkelson Jones

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Albumy

  Następny artykuł: