Magda#Stryja polska wokalistka posiadająca mocny, nietuzinkowy wokal, 24 lipca br zaprezentowała utwór ,,Kobiety”. Piosenka powstała we współpracy z
Darkiem Budkiewicz, Piotrem Łukaszewskim oraz Kajtkiem Stryja.

Jak sam tytuł wskazuje to KOBIETY były moją wielką inspiracją przy tworzeni tego utworu. Dedykuje go wszystkim Kobietom, mądrym, kreatywnym, które nie idą na skróty, które poszukują prawdy, są świadome, tym które – podobnie jak Mężczyźni – stają za sobą murem, nie ulegają manipulacji, czytają rzeczywistość, są inspirujące, dobre, utalentowane, kochają całym sercem, nie uznają wymuszonych kompromisów, zwłaszcza w miłości, gdy mają wątpliwości idą sobie, są twórcze, opiekuńcze, ciężko pracują, dbają o innych, kochają zwierzęta, pomagają, zapalają do działania, wstają o świcie lub późno popołudniu, bo w nocy pracowały, potrafią się śmiać, współczuć, złościć się, są szczere, odcinają się od złych ludzi i wszystkiego tego co im szkodzi, wychowują dzieci, gotują, sprzątają, bawią się do świtu, a wszystko co powyższe przeważnie potrafią zrobić w ciągu 24 godzin i to naraz.

Utwór ten kieruję również na ręce Mężczyzn, o czym świadczą czułe sceny w klipie z męskim ramieniem w roli głównej. – pisze Magda o piosence.

Koniecznie posłuchajcie oraz zobaczcie klip!

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
3

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative