Znana z takich przebojów jak: A ja wolę moją mamę, Wszystkie dzieci nasze są czy pierwszego hymnu WOŚP Kolor serca, obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, wokalistka i kompozytorka. Taka jest właśnie Majka Jeżowska, która dziś zaprezentowała swój nowy, odważny utwór – Nie wciągaj mnie!

Debiutowała na początku lat 80., studiując jeszcze na Akademii Muzycznej w Katowicach. Na swoim koncie ma platynową płytę i kilka złotych. Majkę Jeżowską także wielokrotnie wyróżniano podczas KFPP w Opolu.

W 2019 roku wystąpiła na największym festiwalu muzycznym w Polsce Pol’And’Rock, gromadząc pod sceną wielopokoleniowy tłum. Każdy zna jej twórczość i przekazuje ją swoim dzieciom, jednak tym razem Majka przygotowała coś całkiem odmiennego od jej największych hitów.

Najnowszy utwór, który nosi tajemniczy tytuł Nie wciągaj mnie jest zerwaniem z dotychczasowym wizerunkiem Majki jako twórczyni muzyki familijnej. Przyszedł czas na numer z mocnym i ważnym przesłaniem, który stanowi pewnego rodzaju manifest kobiet.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy