Malik Montana zamyka 2021 rok drugim utworem z EP „WAW-CDG”!

W górę” to singiel, do którego Malik zaprosił człowieka instytucję: rapera, producenta, aktora, biznesmana – Sofiane. Reprezentant Paryża, a dokładniej słynnego departamentu 93 – Saint-Denis, to jedna z najbardziej znanych postaci na europejskim rynku muzyki urban.

Za bit w utworze odpowiedzialna jest grupa Dio Mudara.

Teledysk do singla „W górę” został zrealizowany w Warszawie oraz Paryżu w hotelu Le Meurice, Malik jest drugim po Beyonce artystą, którego wpuszczono z kamerami do apartamentu Belle Etoile.

„WAW-CDG” nadchodzi wielkimi krokami, wkrótce kolejny singiel!

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Newsy