DanceElectroNewsyNowy singielRapŚWIATTeledyski

Marshmello ujawnia współpracę z Juice WRLD

Nominowany do Grammy stały bywalec list przebojów Marshmello prezentuje nowy singiel „Bye Bye” z nieodżałowanym Juice WRLD.

Singlowi towarzyszy teledysk o chłopcu, który przenosi się w czasie i przestrzeni po wrzuceniu monety do tajemniczego automatu do gier.

– Stworzyłem tę piosenkę tej nocy, kiedy poznałem Juice – wspomina Marshmello. – Byłem jego wielkim fanem, dlatego możliwość współpracy i nagrania z nim muzyki była absolutnym zaszczytem. Chciałem zachować tę piosenkę dokładnie tak, jak stworzyliśmy ją tamtej nocy. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba.

Nowy singiel jest trzecią wydaną przez Marshmello piosenką z Juice WRLD. Wcześniej artyści połączyli siły przy swoich przebojach „Come & Go” i „Hate the Other Side”, które znalazły się na pierwszym pośmiertnym albumie Juice WRLD, „Legends Never Die”. Obie piosenki zadebiutowały w pierwszej dziesiątce zestawienia Billboard Hot 100 i do tej pory zdobyły łącznie 1,7 miliarda globalnych streamów.

„Bye Bye” podąża za sukcesem ostatniego singla Marshmello, „Numb” z Khalidem. Utwór zgromadził już ponad 210 milionów streamów i spędził ponad 14 tygodni na liście Billboard Hot 100. Pod koniec sierpnia artyści wspólnie wystąpili z piosenką podczas rozdana nagród MTV Video Music Awards 2022.

Oprócz swoich najnowszych wydawnictw, Marshmello połączył siły z NFL i ESPN’s Monday Night Football, aby zremiksować piosenkę „Heavy Action” oraz został mianowany kuratorem muzycznym sezonu 2022-2023 NFL. W lipcu ubiegłego roku stał się również pierwszym artystą, który współpracował z Coca-Colą i współtworzył własny limitowany smak.

Nominowany do nagrody Grammy Marshmello wciąż przekracza wszelkie granice. Dzięki singlom z czołówek list przebojów i współpracy z takimi artystami jak Juice WRLD, Halsey, Demi Lovato, Bastille, Kane Brown, Selena Gomez, Jonas Brothers i nie tylko, Marshmello ma aż 13 miliardów streamów w samym tylko Spotify. Z ponad 45 milionami słuchaczy miesięcznie na platformie jest jednym z 30 najczęściej streamowanych artystów na świecie na Spotify oraz trzecim najczęściej subskrybowanym artystą na YouTube.

Z artykułu dotyczącego „Forbes: 30 Under 30” dowiadujemy się, że Marshmello jest nie tylko innowacyjnym producentem, ale i myślącym przyszłościowo biznesmenem. Poza własną marką pianek z nadzieniem czekoladowym („Stuffed Puffs”), uruchomił także kanał rozrywkowy dla dzieci Melodees. Ostatnio współpracował z Jonas Brothers nad hitem „Leave Before You Love Me” (13. miejsce listy Billboard Hot 100), a także został nominowany do Grammy 2022 za najlepszy album taneczny/elektroniczny. Niedawna współpraca z Khalidem, „Numb”, zdobyła nominację do Piosenki lata na MTV VMA.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance