Michele Morrone zapowiada koncert promujący jego debiutancki album “Dark Room”!

Michele Morrone zapowiada koncert promujący jego debiutancki album “Dark Room“! Sprzedaż biletów rusza 21.01.2020 godz. 20:00

Już 1 marca czeka nas wydarzenie absolutnie wyjątkowe – koncert Michele Morrone, który szturmem podbił Polskę swoją grą aktorską, elektryzującym wyglądem oraz … sensualnym, męskim wokalem.

Michele podbił serca Polek jako odtwórca głównej roli w najgłośniejszym filmie tego roku -“365 dni“. Jego rozpoznawalność rosła z dnia na dzień – nie tylko na terenie Polski, ale także globalnie, sięgając do takich krajów jak Brazylia, Francja czy Japonia.

Pierwszy singiel Michele Morrone “Feel it” odniósł ogromny sukces i zyskał pozytywne recenzje zarówno w branży muzycznej, jak i wśród fanów.

Teledysk z wynikiem 1 miliona wyświetleń w pierwszy weekend po premierze trafił na #1 karty na czasie i długo utrzymywał pozycję lidera wśród najczęściej udostępnianych treści serwisu Youtube.

Singiel zapowiada debiutancki album artysty, zatytułowany “Dark Room”. Płyta trafi na półki sklepowe już 14.02.2020 roku!

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.