Po serii występów na festiwalach w Ameryce Północnej i Południowej, podczas których wystąpiła przed prawie milionowym tłumem, artystka, autorka tekstów i pionierka Miley Cyrus prezentuje swój pierwszy w historii album koncertowy „ATTENTION: MILEY LIVE”. Wyjątkowy prezent dla jej fanów zawiera aż 20 utworów.

Płyta „ATTENTION: MILEY LIVE” zawiera klasyczne piosenki Miley z każdej ery i dwa zupełnie nowe utwory „ATTENTION” i „You”. Miley po raz pierwszy podzieliła się z fanami „You” w sylwestrowym programie NBC „Miley’s New Year’s Eve Special Hosted by Miley Cyrus and Pete Davidson”. Płyta zawiera między innymi nagrania artystki z tegorocznego Bud Light Super Bowl Music Fest, który odbył się w Los Angeles.

Miley ogłosiła wydanie albumu podczas występu na Lollapalooza Brazil w São Paulo. Następnie artystka podzieliła się nowiną w social mediach: „🚨 #ATTENTION #MILEYLIVE 🚨 Moi fani od dawna proszą mnie o album na żywo i jestem tak podekscytowana, że mogę im go dać! Kuratorem tego show byli fani DLA fanów! Zapytałam publiczność, jakie piosenki chcieliby zobaczyć na nadchodzących koncertach i to setlista, którą stworzyliście! Od ulubionych coverów fanów po niektóre z moich najstarszych piosenek, najnowsze piosenki i oryginalne, niewydane utwory „YOU” i „ATTENTION”! W tym roku grałam minimalną liczbę koncertów i chciałam, aby MAKSYMALNA liczba fanów doświadczyła mnie NA ŻYWO! Ten album nie byłby możliwy bez mojego zespołu i ekipy! Dziękuję wszystkim, którzy przyszli zobaczyć mój koncert i każdemu, kto nie mógł tego zrobić. TEN ALBUM JEST DLA WAS! KOCHAM WAS!”.

W tym roku Miley po raz pierwszy od ponad dekady podróżuje po Ameryce Południowej, występując jako headlinerka na festiwalach Lollapalooza w Argentynie, Chile i Brazylii. Jej fani tłumnie gromadzili się na lotniskach, aby ją powitać, rozstawiali się na ulicach, śpiewali jej piosenki, gonili jej samochód i zbierali się przed hotelem, przygotowując się do jej występów, co artystka sama udokumentowała na Instagramie. Miley, znana z bliskich relacji ze swoimi fanami, zrobiła wszystko, co w jej mocy – włączając w to aktualizację koncertowej setlisty na podstawie sugestii Smilers. Podczas pobytu w Ameryce Południowej jej nazwisko i hashtagi wielokrotnie znalazły się w światowych trendach na Twitterze.

Lista utworów „ATTENTION: MILEY LIVE”:
1. ATTENTION
2. We Can’t Stop x Where Is My Mind?
3. Plastic Hearts
4. Heart of Glass
5. 4×4
6. (SMS) Bangerz
7. Dooo It!
8. 23
9. Never Be Me
10. Maybe
11. 7 Things
12. Bang Bang x See You Again
13. Jolene
14. High
15. You
16. Like a Prayer
17. Edge of Midnight (Midnight Sky Remix)
18. The Climb
19. Wrecking Ball x Nothing Compares 2 U
20. Party In the USA

 

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy