Jego wszystkie występy w ostatniej edycji „The Voice of Poland” wyświetlono w sieci ponad 1,3 miliona razy! Półfinalista dziesiątej edycji „The Voice of Poland” wydał swój pierwszy singiel „Deszcz„, który zapowiada jego debiutancki album. Specjalnie dla Was, Bartek Deryło wykonał go pierwszy raz na żywo w ramach naszej akcji MUSICLIVE: Na żywo!

Bartek Deryło to jeden z najbardziej oryginalnych głosów jubileuszowej edycji talent-show TVP2. Po Przesłuchaniach w Ciemno młodego wokalistę w swojej drużynie chcieli mieć Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron. Ostatecznie Bartek zdecydował się dołączyć do ekipy chłopaków z Afromental. Ogromna wrażliwość, umiejętności wokalne i oryginalny głos zapewniły mu miejsce w odcinkach na żywo.

Choć Bartek Deryło nie wygrał programu nie zniechęcił się do walki o spełnienie muzycznych marzeń. Młody wokalista zaprezentował swój debiutancki singiel „Deszcz”, do którego klip możecie zobaczyć już teraz. Co ciekawe Bartek jest współkompozytorem oraz autorem tekstu.

Młody wokalista, student Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej, pracuje obecnie nad swoją debiutancką płytą, która ma ujrzeć światło dziennie na przełomie roku. Jak udało się nam ustalić Bartek niebawem zaprezentuje kolejne utwory, a wśród nich muzyczną niespodziankę, z której z pewnością ucieszą się fani 10. edycji „The Voice of Poland”.

O projekcie:

Wszyscy za sprawą wirusa pomału musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pomimo tego, że możemy już wychodzić do restauracji ze znajomymi, nie każdy aspekt życia społecznego wrócił do normy, ciągle niestety traci świat artystyczny.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się taki pomysł. Zgłosić się może każdy, jeżeli jesteś artystą (nieważne czy debiutującym, czy rozpoznawalnym w całym kraju) napisz do nas na matthew@musiclife.pl – w końcu #MUZYKA ŁĄCZY.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.