Amerykańska aktorka i piosenkarka Mandy Moore, powraca do muzyki! Wskazuje na to między innymi jeden z postów na jej instagramie.

Artystka napisała, że wraca do muzyki, tęskni za tym i nie boi się. To świetna informacja!

Moore ma bogatą filmografię. Być może większość z Was kojarzy „Szkołę uczuć”, gdzie zagrała jedną z głównych ról. Tam mogliśmy usłyszeć piosenki w jej wykonaniu takie jak:

czy też:

Jako piętnastolatka wydała debiutancki album pod tytułem „So Real”. Dwa lata później powstała kolejna płyta, a każdy kolejny utwór Mandy zwracał na siebie uwagę i przyciągał coraz więcej słuchaczy. 🙂

Czy jesteście gotowi na powrót Mandy? 🙂

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Newsy