NewsyNOWA MUZYKANowy singielPolskaPOPTeledyski

Natalia Pławiak prezentuje spokojny, refleksyjny utwór ,,San Francisco”

Natalia Pławiak śpiewa, gra na gitarze i ukulele, a przy tym jest samoukiem. Od kilku lat występuje na różnych wrocławskich wydarzeniach, najczęściej przy akompaniamencie gitary. Jest bardzo aktywna w social mediach – prowadzi TikToka, Instagrama, Facebooka i kanał na YouTubie. Muzykę stawia na pierwszym miejscu, a wydanie singla ,,San Francisco” było jej marzeniem. Nie zamierza jednak na tym poprzestać i planuje dalszy rozwój swojej muzycznej kariery. Singiel stworzyła we współpracy ze znanym producentem muzycznym Tabbem i jak sama twierdzi, udało im się znaleźć wspólny język w muzyce. Oboje czują muzykę w podobny sposób.

,,San Francisco” to utwór utrzymany w bardzo łagodnym, melodyjnym klimacie. Oryginalna, głęboka barwa głosu artystki razem z delikatnym podkładem muzycznym tworzą niepowtarzalną harmonię. Współczesna aranżacja sprawi, że każdy słuchacz będzie wracał do niego wielokrotnie.

Dzięki muzyce mogę przekazać drugiej osobie to, co tak naprawdę czuję. Cała magia muzyki tkwi w tym, że poprzez dźwięki można przekazać tak wiele emocji, uczuć. W muzyce najważniejszy jest dla mnie przekaz. Bardzo chciałabym trafić tym numerem do serc słuchaczy. Można go rozumieć na wiele sposobów. Może ktoś faktycznie tęsknić, bo tej drugiej osoby nie ma obok fizycznie, jednak czasem mimo codziennej bliskości potrafimy oddalić się od siebie o tysiące kilometrów. Śpiewając o San Francisco niekoniecznie myślę o oddalonym o tysiące kilometrów amerykańskim mieście, a o tym jak bardzo jest daleko. Czasem mimo, że jesteśmy na co dzień obok siebie, to z każdym dniem się oddalamy i w tym tak zatracamy, że potrafimy być oddaleni od siebie właśnie o te tysiące kilometrów – dodaje Natalia.

Artystka jest także laureatką konkursu ”Pokaż na co Cię stać” radia VOX FM, a jej nagranie konkursowe ,,Chciałem być” miało ok. 930 000 wyświetleń. W ostatnich latach dwukrotnie została wybrana przez radio RMF FM do konkursu “Twoje 5 minut”, za pierwszym razem docierając do finału. Po udziale w konkursie radia RMF FM nagrała cover wraz z jednym ze zwycięzców, Wojtkiem Jackowiec, a ich współpraca trwa do tej pory.

Poza muzyką jej życie wypełniają także podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i poznawać różne tradycje. Zawodowo Natalia zajmuje się prawem i finansami.

Instagram: instagram.com/natalia.plawiak/
Facebook: facebook.com/nataliaplawiakmusic/

Info: press

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Albumy

Justina Timberlake POWRACA!

Książę popu powraca! Justin Timberlake zaprezentował właśnie najnowszy singiel „Selfish”. To pierwszy przedsmak jego nadchodzącego ...