AlbumyNewsyOdsłuchPolskaPOPPremiera

NATASZA „RAJD 44”: Nowy album Nataszy Urbańskiej już dostępny [ODSŁUCH!]

Na drugim studyjnym albumie wokalistki udzielają się m. in. Maciej Maleńczuk, Ten Typ Mes i Kamp! „RAJD 44” jest dostępny w sprzedaży w sieci Empik.

Rajd 44” to drugi studyjny album Nataszy. Natasza Urbańska jest wydawcą, współkompozytorem, współautorem i autorem tekstów piosenek na płycie. Opowiada na niej o drodze zawodowej, jaką do tej pory przeszła. Drodze wyboistej i pełnej zakrętów, a pierwszą metą na niej jest właśnie album „Rajd 44″, na którym Natasza odnajduje siebie jako artystkę i twórcę.

Organiczne dźwięki w nowoczesnej aranżacji, które możemy usłyszeć na płycie powstały pod skrzydłami duetu Sampler Orchestra (Stanisław Koźlik, Paweł Moszyński), znanego z projektów nominowanych do Fryderyków („Różewicz – Interpretacje”, Marysia Starosta – „Ślubu nie będzie).

Na płycie pojawia się kilku wyjątkowych gości. Wyjątkowy duet Nataszy z Maciejem Maleńczukiem jest dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają i potrafią razem świetnie zabrzmieć. „Psie łzy” to utwór o tęsknocie i lojalności, który wnosi do albumu ducha prawdziwego bluesa. Z kolei słowa do piosenki „Ile” napisał Ten Typ Mes, dzięki któremu utwór na płycie wyróżnia się swoją formą i tekstem z niezwykłą historią o dwóch światach Nataszy oczami artysty. Niewątpliwie jednym ze smaczków albumu jest remix utworu „Instynkt” autorstwa kultowego kolektywu Kamp!, choć nie jest to jedyny rework na płycie. 19-letni muzyk Dobrosław Jabłoński to odkrycie Nataszy – na jej osobiste zaproszenie zinterpretował „Nieuchronne” na swój sposób, zamykając tracklistę w świeżym stylu.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy

Sprawdź również: