Nathaniel Willemse, znany jako po prostu Nathaniel, brał udział w czwartej australijskiej edycji programu X-Factor. Zajął szóste miejsce.
6 maja 2013 roku ogłosił na swojej stronie na na Facebook’u, że podpisał kontrakt z wytwórnią Sony Music Australia.

Zobaczcie najnowszy teledysk artysty „You’re Beautiful”

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Newsy