CiekawostkiNewsyPolskaPOPRap

Nawet kilka tysięcy złotych za kolekcjonerską parę butów marki Sprandi!

Nikogo nie dziwią już kilkugodzinne kolejki po wymarzoną parę butów z limitowanych kolekcji znanych, sportowych marek. Do grona kultowych brandów dołączyło właśnie Sprandi z kolekcją Green Series, a wszystko za sprawą internetowej licytacji butów, w trakcie której do zdobycia były kolekcjonerskie modele marki Sprandi z autografem Young Leosi.

Buty z podpisem młodej raperki zostały przekazane na licytację, której wyniki przerosły oczekiwania organizatorów. Wszystkie kolekcjonerskie modele sprzedały się za ponad tysiąc złotych za parę, a w przypadku jednej z nich osiągnięto cenę nawet ponad 5 tysięcy złotych!

W trakcie całej akcji wylicytowano łącznie kilkanaście tysięcy złotych. Marka postanowiła, że wszystkie zebrane środki z licytacji zasilą konto fundacji Inspiring Girls, która swoimi działaniami inspiruje młode dziewczyny do tego, aby były liderkami przyszłości – odważnie i w zgodzie ze sobą formułowały i realizowały swoje marzenia i ambicje, wpływając pozytywnie na świat wokół siebie.

To już kolejna podobna akcja CCC, Sprandi i Young Leosi. Po ostatniej trasie koncertowej raperki, której partnerem była marka Sprandi, grupa CCC przekazała darowiznę w wysokości 50 tysięcy złotych na rzecz wspomnianej fundacji.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Ciekawostki

Sprawdź również: