Bryana od najmłodszych lat fascynowała muzyka w każdym jej wydaniu! Szybko nauczył się grać na kilku instrumentach, co sprawiło, że w wieku zaledwie 10 lat potrafił już grać na gitarze, pianinie, perkusji czy basie oraz zaczął pisać swoje pierwsze teksty.

Dzięki temu małymi krokami artysta dotarł do miejsca, w którym jest pewny swojej muzyki i wydaje pierwszą płytę – VIDMØ!

Przeglądając muzykę Bryana, można dostrzec, że na ten moment największą liczbę wyświetleń osiągnęło Ile dałbym, które zgarnęło ponad ma 13,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube! Mam nadzieję, że numery z płyty VIDMØ tak samo przypadną moim słuchaczom do gustu – zdradził Bryan.

Na przełomie maja i czerwca 2019 roku młody raper wpadł na pomysł stworzenia płyty. Pierwszym utworem, który powstał na krążek, był Samuraj. Okazał się on się przełomowy i sprawił, że szybko powstały kolejne numery, w których za warstwę muzyczną odpowiadał jedynie Bryan.

Premierze płyty towarzyszy także premiera utworu Dziękuję, do usłyszenia. Początkowo miał być to luźny utwór, niepowiązany z VIDMØ, ale szybko stało się jasne, że jest jednym z lepszych numerów, jakie udało mi nagrać młodemu raperowi!

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy