AlternativeLIFESTYLENewsyPOPŚWIAT

Nowy film dokumentalny z Billie Eilish w roli głównej JUŻ WKRÓTCE!

Nowy film dokumentalny wyreżyserowany przez uznanego twórcę R.J. Cutlera zadebiutuje w Apple TV+ 26 lutego 2021.

Apple TV+ przedstawia trailer nowego filmu dokumentalnego, „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry„. Obraz będzie dystrybuowany w kinach na całym świecie przez NEON, a światowa premiera w Apple TV+ odbędzie się 26 lutego 2021.

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” to historia dojrzewania słynnej piosenkarki oraz jej drogi do światowej kariery. Dzieło wyreżyserowane przez uznanego twórcę R.J. Cutlera to pogłębione, intymne spojrzenie na podróż niezwykłej nastolatki, od momentu 17. urodzin, życia w trasie, na scenie, w domu rodzinnym, przy nieustannym pisaniu, nagrywaniu oraz zapis wydarzeń związanych z premierą debiutanckiej płyty „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”.

Film dokumentalny, w którym pojawiają się Billie Eilish, Finneas O’Connell, Maggie Baird oraz Patrick O’Connell, został wyprodukowany przez Apple Original Films we współpracy z Interscope Films, The Darkroom, This Machine oraz Lighthouse Management & Media.

Apple TV+ to serwis streamingowy, w którym znajdują się uznane produkcje Apple Originals, zrealizowane przez najbardziej kreatywnych współczesnych twórców. Apple TV+ oferuje pełnometrażowe produkcje premium, wciągające seriale dramatyczne i komediowe, przełomowe dokumenty oraz rozrywkę dla całej rodziny – wszystko na wyciągnięcie ręki, na ulubionym ekranie. Apple TV+ wystartowało jako jedyna platforma wystartowała równocześnie na całym świecie – 1 listopada 2019, a liczba oryginalnych premier oraz nagród za produkcje Apple Originals przewyższa liczbę premier i wyróżnień innych platform. Apple Originals do tej pory, czyli w nieco ponad rok, zdobyły 136 nominacji oraz 43 nagród. Wśród nich znajdują się m.in. Critics Choice Awards, Critics Choice Documentary Awards, Daytime i Primetime Emmy Awards, NAACP Image Award, Peabody Award i wiele innych.

Apple TV+ jest dostępne w aplikacji Apple TV na iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch, Mac, wybranych telewizorach Samsung i LG, Amazon Fire TV oraz Roku, jak również na tv.apple.com/pl za 24,99 zł miesięcznie z 7-dniowym darmowym okresem próbnym. Pod koniec roku aplikacja Apple TV będzie dostępna również na telewizorach Sony i VIZIO. Przez określony czas, każdy, kto zakupi nowe urządzenie iPhone, iPad, Apple TV, Mac lub iPod touch, może cieszyć się bezpłatną roczną subskrypcją Apple TV+. Oferta jest ważna trzy miesiące od pierwszej aktywacji zakupionego urządzenia podlegającego promocji.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative