NewsyNowy singielPOPŚWIATTeledyski

Olly Murs prezentuje singiel „I Hate You When You’re Drunk”

Olly Murs prezentuje odurzający singiel „I Hate You When You’re Drunk”. Utwór promuje niecierpliwie oczekiwany albumu „Marry Me”, który ukaże się 2 grudnia.

Utwór został napisany przez Olly’ego, Davida Stewarta i Jessicę Agombar, wyprodukowany przez Davida Stewarta i zmiksowany przez Asha Howesa. „I Hate You When You’re Drunk” to potężny popowy kawałek, którego tekst chciałoby się wykrzyczeć całemu światu.

Taniec na stole, nieproszone karaoke, czy w kółko te same historie… Wszyscy znamy uczucie wstydu za przyjaciela, krewnego lub partnera, który wypił o jeden kieliszek z dużo.

– Pomyślałem, że to może być fajna piosenka, ponieważ było wiele sytuacji, kiedy przyjaciel, członek rodziny lub ukochana osoba za dużo wypili – mówi Olly. – To żartobliwe ujęcie z punktu widzenia trzeźwej osoby. Wszyscy kogoś takiego znamy.

Marry Me” to pierwszy album studyjny Mursa od ponad czterech lat, siódmy w jego karierze. „I Hate You When You’re Drunk” jest następcą przeboju „Die of a Broken Heart”, który ukazał się w zeszłym miesiącu. Na szczęście Olly Murs nie ma teraz złamanego serca – jest szczęśliwie zaręczony i pełen energii szykuje się do wiosennej trasy po Wielkiej Brytanii.

Czas odstawić alkohol i zatańczyć do „I Hate You When You’re Drunk”.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Sprawdź również: