NewsyNOWA MUZYKAPolskaPOPTeledyski

Oskar Kucmann rusza „Przed siebie”!

Przed siebie” to piosenka o przemijaniu, ulotności i stawianiu kolejnych kroków do przodu, pomimo przeciwności.

Mowa o miłości, która nie zawsze dodaje skrzydeł. Czasem je podcina, niszczy i mąci. Najwyższa pora zapomnieć, odwrócić się, uśmiechnąć i uciec „przed siebie”. Za tekst i produkcję odpowiedzialny jest Jakub Dąbrowski.

O singlu:
Długo myślałem o tym jak na dobre zamknąć pewien etap w moim życiu – postanowiłem napisać o tym piosenkę. Był to długi, bardzo inspirujący czas, podczas którego, prócz zrobienia świetnej piosenki, wyjaśniłem wiele spraw – sam z sobą. Na każdym etapie produkcji do głowy wpadały nam nowe pomysły, które na bieżąco wprowadzaliśmy w życie. Efekt jest, moim zdaniem, rewelacyjny! Zapraszam ze mną – przed siebie!

BIO:
Oskar Kucmann – swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął jeszcze zanim potrafił dobrze mówić. Muzyka towarzyszy mu od zawsze. Uczęszczał do Broadway Musical School, gdzie ćwiczył umiejętności taneczne, aktorskie i śpiew. Jest laureatem stypendium wokalnego ufundowanego przez fundację Dariusza Michalczewskiego „Równe szanse”. Oskar stara się łamać stereotypy i każdego dnia wychodzić ze swojej strefy komfortu. W wolnym czasie kolekcjonuje ładne filiżanki.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
1
Szczęśliwy
0
Kocham
3
Nie wiem
0
Raczej słabo
1

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Sprawdź również: