DanceElectroNewsyNowy singielPolskaPOPTeledyski

panika bryskiej – posłuchaj przejmującego utworu nadziei polskiego electro-popu!

Takiego debiutu w Polsce jeszcze nie było. Chwytliwe, porywające melodie z przejmującymi tekstami, pisanymi na podstawie własnych przeżyć – bryska nokautuje słuchacza już w pierwszej rundzie. I zostawia apetyt na więcej.

W kwietniu usłyszeliśmy o bryskiej za sprawą serii udostępnionych w sieci utworów. ‘Drama’, ‘naiwna’ czy ‘nagłos’ zainteresowały amatorów inteligentnego popu i trafiły na najważniejsze playlisty serwisów streamingowych. Bryska dopiero się jedna rozkręca i wkracza w nowy etap kariery z utworem ‘panika‘, który dzięki zainteresowaniu stacji radiowych ma szanse stać się jej pierwszym mainstreamowym przebojem.

Choć wsłuchanie się w słowa piosenki nie pozostawia wątpliwości, że elektro-popowe brzmienie jest tylko otoczką do poruszenia poważnych tematów, które muzyka pop zwykle zdaje się omijać. Interpretację ‘paniki’ pozostawiamy słuchaczom – wystarczy dodać tylko, że bryska słowa swoich piosenek pisze czerpiąc z bogatych, doświadczeń życiowych, jakich mimo młodego wieku (20 lat) ma na koncie już wiele.
Zapamiętajcie bryską.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
2
Kocham
3
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Dance

  Następny artykuł: