Uznana wokalistka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu, P!nk, zapowiada wydanie dziewiątego albumu „TRUSTFALL”. Płyta ukaże się już 17 lutego 2023 roku.

TRUSTFALL” to jej pierwszy album od wydanego w 2019 roku „Hurts 2B Human”. P!nk dała fanom małą zapowiedź niespodzianki podczas występu u Jimmy’ego Kimmela, a szczegóły projektu ujawniła w programie „Good Morning America”.

Na początku tego miesiąca P!nk wydała pierwszy singiel z płyty, „Never Gonna Not Dance Again”. Ta euforyczna piosenka to produkcja laureatów nagrody Grammy, Maxa Martina i Shellbacka, którzy napisali utwór razem z artystką. Wydaniu piosenki towarzyszył teledysk współreżyserowany przez P!nk oraz kreatywny duet Nick Florez & RJ Durell. W niedzielę 20 listopada P!nk przejęła scenę American Music Awards w Los Angeles, gdzie wykonała „Never Gonna Not Dance Again” oraz dała poruszający występ w hołdzie dla zmarłej Olivii Newton-John.

P!nk ogłosiła niedawno europejską trasę Summer Carnival. Już 16 lipca 2023 roku wystąpi dla polskiej publiczności na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.

Jej ostatni album studyjny, „Hurts 2B Human” stał się jej trzecim albumem z rzędu, który zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200 Chart, a także na 1. miejscu w ośmiu innych krajach. Pierwszy singiel „Walk Me Home” plasuje P!nk na 10. miejscu na liście Billboard’s Adult Pop Airplay i zwiększa jej rekord w tym formacie wśród wszystkich solowych wykonawców. Wraz z „Can We Pretend”, to jej kolejno szósty i siódmy #1 na liście Billboard’s Dance Club Songs Chart.

W 2020 roku P!nk wydała „Cover Me In Sunshine”, duet ze swoją córką Willow Sage Hart. W tym samym roku ukazał się jej dokument „P!nk: All I Know So Far”, który spotkał się z uznaniem krytyków, a także jej projekt muzyczny „All I Know So Far: Setlist”.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy