AlternativeNewsyNowy singielPolskaTeledyski

Pola Chobot & Adam Baran nagrali nowy singiel. W tak przebojowym repertuarze jeszcze ich nie słyszeliście

Pola Chobot & Adam Baran dają o sobie znać. Po świetnie przyjętej debiutanckiej płycie “Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?“, która ukazała się w listopadzie 2019 r., przyszedł czas na nowe. Również w listopadzie. Ich nowy singiel nosi tytuł “Kurz“.

Pierwszy album w dyskografii duetu okazał się ogromnym sukcesem artystycznym i zgromadził wokół Poli i Adama grono nowych fanów poszukujących ambitnej muzyki alternatywnej oraz bluesa na miarę dwudziestego pierwszego wieku. W nowym singlu artyści nadal pozostają blisko swoich korzeni i inspiracji, za to odważniej romansują z melodią. Można nawet powiedzieć, że “Kurz” – na tle dotychczasowych utworów duetu – wyrasta na prawdziwy przebój.
Piosenka “Kurz” jest zapowiedzią naszego nowego wydawnictwa. Organiczny fortepian, trójwymiarowe gitary i pełna emocji treść wytwarzają ciepły, przestrzenny i niepokojący nastrój, który zwiastuje nowy kierunek na naszej muzycznej drodze – opowiadają o nowym singlu Pola i Adam.
Utwór Poli Chobot & Adama Barana pt. “Kurz” jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

fot. glosniej.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Alternative

  Następny artykuł: