Post Malone, Cardi B i RVSSIAN w kawałku French Montany „Writing on the Wall”!

Raper, producent i filantrop – French Montana zapowiada na listopad swój nowy album, który jest zwiastowany numerem „Writing on the Wall“.

W kawałku usłyszymy jedne z największych gwiazd muzyki popularnej – Cardi B, Post Malone’a, French Montanę i RVSSIANa. Teledysk do utworu został dość bezpośrednio zainspirowany zdaniem „larger than life” i zobaczymy w nim artystów wielkości wieżowców, którzy przemierzają przez Nowy Jork. French Montana dokładnie wie jak stworzyć hit. W utworze usłyszymy plemienną linię basową, energetyczny rytm i wyczujemy taneczną aurę. Producent potrafi w swoich piosenkach stworzyć melodie, których nie da się wyrzucić z głowy. Dodając do tego muzycznego koktajlu seksowną Cardi B i hipnotyzujące zwrotki Post Malone powstaje światowy przebój.

Nowy singiel w królewskim towarzystwie jest tylko jednym z elementów układanki. W ubiegłym tygodniu French Montana ogłosił, że wszyscy fani, którzy czekają na jeszcze większą dawkę muzyki, zostaną zaspokojeni. Trzeci pełny krążek o nazwie „Montana” pojawi się w serwisach streamingowych już w listopadzie. Karim „French Montana” Kharbouch skomentował to wydarzenie „Nie musisz zmieniać tego jaki jesteś. Możesz po prostu wprowadzić ludzi do swojego świata”.

W dniu zapowiedzi muzycznych, amerykański raper został także ogłoszony pierwszym ambasadorem akcji „I Stand With Immigrants” i rozpoczął działanie programu Karim Kharbouch Coding Fellowship Program, który wspiera imigrantów mieszkających na Bronxie, ucząc ich podstaw programowania.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.