Premiera: Obrasqi – Nieobowiązkowe

Obrasqi prezentują swój najnowszy obraz do utworu ,,Nieobowiązkowe”!

28 czerwca br na oficjalnym kanale grupy Obrasqi ukazało się lyric version do piosenki ,,Nieobowiązkowe”. Dziś 15 września zespół zaprezentował oficjalny klip do tego utworu.

Jako pierwsi mamy przyjemność zaprezentować wam teledysk do piosenki ,,Nieobowiązkowe”!

Przedstawiony w nim obraz to smutna opowieść przeplatana w czarno-białych kolorach wspomnień. Zatem, złapcie głęboki oddech, włączcie video i zanurzcie się w delikatnych dźwiękach oraz urzekającym wokalu.

,,To takie typowe Nieobowiązkowe

OBRASQi to trzy osoby, zespół tworzą Monika Dejk-Ćwikła – słowo (śpiew, teksty), Anna Kruszyńska – obraz (zdjęcia, film, grafika), Artur Wolski – muzyka (gitary, klawisze, loop).

Oprócz własnych kompozycji grupa ma w swoim repertuarze covery A-Ha ,,Hunting High & Low” z polskim tekstem oraz ,,Nie czekaj” Barbary Wrońskiej, który to cover zdobył nagrodę II stopnia w konkursie ,,Bierz życie rogi” zorganizowanym przez Barbarę Wrońską i Bank Pekao SA

OBRASQi to emocje w dźwiękach i obrazie, opowieść w muzycznej przestrzeni. Muzyka to nowoczesne brzmienia i aranże połączone z harmoniami i melodiami wokalu i gitar. Najważniejsze są jednak emocje i do one wyznaczają kierunek utworu, bez nakierowania na konkretny styl czy gatunek muzyczny.

Facebook: facebook.com/obrasqi
Instagram: instagram.com/obrasqi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.