NewsyNowy singielPolskaPOPTeledyski

Protest song „W Ramionach” Dawid Dubajka & Patrycja Markowska

Czerwiec jest miesiącem, w którym społeczności LGBT mówią prawdę o sobie. Celebrują prawo do wolności, do bycia sobą. Tak jest od 1969 roku, kiedy to na skutek napaści policji w NYC odbyła się pierwsza szeroka manifestacja środowiska homoseksualnego.

Wydaje się, że powinny to być zamierzchłe, dawno już nieaktualne czasy. Niestety nadal te prawa są publicznie kwestionowane. Utwór pt. „W ramionach” jest owocem współpracy Dawida Dubajki i Patrycji Markowskiej. Jest swego rodzaju „protest songiem” przeciwko coraz większym podziałom tworzącym się w naszym społeczeństwie.

„John Lennon napisał kiedyś słynne zdanie: „Love is all you need”. W pełni się z tym identyfikuję” – mówi Patrycja Markowska.

„Nie zgadzam się z łamaniem praw człowieka i chcę mówić o tym głośno. Ponieważ jesteśmy muzykami najłatwiej wyrażać nam się poprzez muzykę” – dodaje artystka.

„Piosenkę „W ramionach” stworzyliśmy, chcąc pokazać, że miłość, dobro i wzajemny szacunek są nam potrzebne do życia jak tlen” – mówi Dawid Dubajka.

Artyści za pomocą mediów społecznościowych zaprosili swoich fanów do wysłania filmów, w których pokażą się ze swoją drugą połówką, podzielą się swoją miłością.
W efekcie w klipie znajdziemy pary i ich krótkie wyznania miłości.

Patrycja i Dawid poznali się przy okazji pracy na planie programu „The voice of Poland”. Od samego początku muzycznej znajomości wywiązała się więź, która zaowocowała tą właśnie piosenką. Pokrewne dusze po prostu przyciągają się.

fot. begio.pl

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Sprawdź również: