NewsyNowy singielPolskaRapTeledyski

Przyłu ostro o sytuacji w Polsce: „Grubas chce napełnić żołądek forsą”!

Związany z wytwórnią QueQuality raper Przyłu w kawałku „Kilimanjaro” opowiada czym dla osób z jego rocznika jest walka o wolność.

W teledysku pojawiają się wymowne sceny z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet oraz manifestacji w Hongkongu. Numer ma antysystemowy przekaz i pokazuje spojrzenie na świat z perspektywy młodej osoby, z wielkimi ambicjami, a jednocześnie ograniczanej przez obecną sytuację w Polsce i obawiającej się o swoją przyszłość w kraju. Przyłu w swoim „Kilimanjaro” nie przebiera w słowach.

Kiedyś chciałem zbawić cały świat. Pomóc wszystkim z ich problemami i demonami. Nie miałem pojęcia jak wiele potrzeba poświęceń i codziennej pracy dla dobra choćby jednej osoby. Na przykład dla siebie. Nie zbawię świata, ale mam głos. Skoro go mam to chcę to wykorzystać, żeby coś zmienić. Niektórzy tego głosu nie mają, więc nasz bunt i codzienną walkę przekazuję w tym numerze. Mam coś ważnego do powiedzenia – mówi Przyłu.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Newsy

  Następny artykuł: