Rozpoczynający się rytmicznym instrumentalem utwór przechodzi następnie w eufoniczne melodie i dynamiczne dźwięki basu, pokazując i potwierdzając tym samym wyjątkowe producenckie umiejętności R3HAB i Jonas’a Blue. Mocny głos światowej gwiazdy popu Avy Max dodaje z kolei do tekstu emocjonalny akcent, a całość dopełnia nastoletnia gwiazda Disneya Kylie Cantrall.

To jeden z tych utworów, które bardzo szybko ułożyły się w całość. Ava i ja spotkaliśmy się kilka miesięcy wcześniej przy okazji mojego remixu „EveryTime I Cry”. Usłyszałem o pomyśle na „Sad Boy” i już wiedziałem, że musimy to nagrać. Jej głos jest mocny, a praca z nią to prawdziwa przyjemność. Cieszę się też z możliwości współpracy z Jonas’em, bo do tej pory jedynie remixowaliśmy nawzajem swoje utwory. Jonas do każdej produkcji dodaje świeżości i nadaje jej odpowiedni kierunek. Świetnie pracowało się również z Kylie, nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak jej kariera nabiera rozpędu.R3HAB.

Współpraca z tymi niesamowitymi artystami przy „Sad Boy” jest dla mnie najjaśniejszym punktem tego roku. Od kilku lat rozmawialiśmy z R3HAB o stworzeniu czegoś razem, a w tamtym roku z kolei pracowałem z Avą nad „My Head & My Heart”, więc to był idealny moment na połączenie sił. A nowy, ekscytujący talent w postaci Kylie, która fenomenalnie zaśpiewała drugą zwrotkę był wisienką na torcie.Jonas Blue.

Świetnie współpracowało mi się z R3HAB, Jonas’em Blue i Kylie przy „Sad Boy”. To utwór o zakochiwaniu się w tajemniczej i mrocznej osobie, ku zdziwieniu wszystkich dookoła.Ava Max

Kiedy pierwszy raz usłyszałam „Sad Boy” miałam wrażenie, że już to gdzieś słyszałam. Utwór naprawdę wpada w ucho. Jest w nim wiele chwytliwych elementów- melodia, drop… właściwie wszystko! Nie mogłam się uwolnić od tego numeru, śpiewałam go dosłownie wszędzie. W momencie kiedy zostałam zaproszona do współpracy, pomyślałam: „Co?! Oczywiście, że tak!”. Jestem naprawdę szczęśliwa, że miałam okazję pracować z tak niesamowicie utalentowanymi DJ’ami/ producentami jak R3HAB i Jonas Blue, którzy są najlepsi w swoim fachu! Mogliby na tym poprzestać, ale po dodaniu do tego wszystkiego Avy Max, dosłownie odebrało mi mowę. Jest niesamowitą piosenkarką i performerką, czuję się zaszczycona, że mogłam z nią zaśpiewać! Fakt, że miałam okazję współpracować z tymi wszystkimi gwiazdami… to jeden z tych momentów z serii: uszczypnij mnie, bo nie uwierzę.Kylie Cantrall

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance