Relacja: Koncert Agnieszki Chylińskiej w Siemianowicach Śląskich

Jak wiadomo, zbliża się okres wakacyjny a razem z nim początek plenerowych koncertów na których będzie można zobaczyć oraz posłuchać swoich idoli na żywo czy też zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami i złapać autograf. Nasza redakcja po raz kolejny miała szansę uczestniczyć w jednym z takich wydarzeń. Tym razem udaliśmy się na koncert samej, genialnej Agnieszki Chylińskiej!

Koncert Chylińskiej odbył się 9 czerwca br. w Siemianowicach Śląskich i miał rozpocząć się o godzinie 21:00. Z niecierpliwością czekaliśmy wraz z publicznością na wyjście Agnieszki na scenę.

W końcu nadeszła chwila gdy piosenkarka wyszła na scenę i rozpoczęła swój koncert, gdzie mogliśmy usłyszeć utwory z jej najnowszej płyty – ,,Forever Child”, która ukazała się 30 września 2016 roku nakładem wytwórni muzycznej Pomaton/Warner Music Poland. Nie zabrakło takich utworów jak: ,,Klincz”, ,,Borderline”, ,,Królowa Łez”. Pojawiły się również utwory ze starszych płyt takie jak: ,,Winna” czy ,,Nie mogę cię zapomnieć“. Piosenkę ,,Kiedy powiem sobie dość”, która powstała jeszcze za czasów O.N.A. również mogliśmy usłyszeć.

Poniżej, kilka naszych zdjęć z koncertu Agnieszki Chylińskiej w Siemianowicach Śląskich.

Agnieszka Chylińska to jedna z najlepszych polskich piosenkarek, na koncercie daje z siebie ponad 100% procent a energię tę przekazuję publiczności. Nie zabrakło również bis’u którym artystka zakończyła swój koncert śpiewając singiel ,,Królowa Łez“.

Relacja i zdjęcia: Katarzyna Gabrych | Musiclife.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.