fot. Katarzyna Gabrych | musiclife.pl

Relacja: Koncert Chillove

Jak wiadomo długie majowe weekendy rozpieszczają fanów muzyki, a że koncerty plenerowe to najlepsza okazja na poznanie nowych dźwięków to nasza redakcja i tym razem postanowiła wybrać się na jedno z takich wydarzeń.

Wczoraj, 3 maja skupiliśmy naszą uwagę na polski duet Chillove i udaliśmy się na ich koncert w Siechnicach. Duet tworzą Anna Szul śpiew, instrumenty klawiszowe oraz Waldemar Maszyński, klawisze. Ich najnowsze wydawnictwo – ,,#3”, ukazało się się 8 grudnia 2017 roku. Krążek ten jest wynikiem poszukiwań nowego, ciemniejszego, bardziej szorstkiego brzmienia, którego również nie zabrakło na koncercie. Mieliśmy okazję posłuchać utworów ze starszych płyt artystów dzięki czemu mogliśmy poznać część ich muzycznej historii.

Poniżej, kilka zdjęć z wczorajszego koncertu Chillove:

Pomimo średniej pogody Ania i Waldek świetnie sobie poradzili i na koncercie nie zabrakło takich utworów jak: ,,Słowa”, ,,Gra.My.Wy.” czy energicznego singla ,,Kochajhaj”, którym duet zakończył swój koncert. Brzmienie Chillove to dość nietypowe muzyczne połączenie, które jak najbardziej zasługuje na to aby o duecie usłyszało większe grono fanów muzyki.

Zdjęcia: Katarzyna Gabrych | Musiclife.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.