Jeśli jesteście w gronie słuchaczy Rihanny, to bardzo dobrze wiecie, jak bardzo jest odczuwalny brak artystki na scenie.

Piosenkarka zniknęła z muzycznego show-biznesu niedługo po wydaniu albumu „ANTi” w 2016 roku. Później zdarzyło jej się wystąpić gościnnie z Kendrickiem Lamarem, czy Dj Khaledem. W międzyczasie marka kosmetyczna wokalistki FentyBeauty zaczęła dominować na rynku. Niedawno otwarty został dom mody autorki hitu „Diamonds”, czyli FENTY.

W ostatnim czasie artystka dała unfollow dla TIDALa na instagramie, a w zamian za to zaobserwowała oficjalny profil Spotify, który z wielką radością przywitał piosenkarkę „u siebie„. Oprócz zdjęcia, na swoim story Spotify udostępniło również utwór „Where Have You Been„, czyli gdzie się podziewałaś?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hi @badgalriri 👋

Post udostępniony przez Spotify (@spotify)

O nowym materiale Rihanny wiemy tyle, że ma być to powrót do korzeni. Nowa muzyka ma być ukłonem w stronę muzyki dancehall i reggae.

Myślicie, że to jakaś wskazówka? Coraz więcej mówi się o tajnym projekcie Rihanny ze Spotify i nadchodzącej premierze nowego albumu!

 

fot. thegrio.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Ciekawostki