Rosalía dzieli się swoim bólem w nowej balladzie

Rosalía zaprezentowała swój najnowszy utwór. To hiszpańska ballada miłosna „Dolerme” (w tłumaczeniu „boli mnie”).

Artystka zwróciła się do fanów poprzez social media, odnosząc się do aktualnej sytuacji na świecie. Zdradziła również, że pisanie tej piosenki polepszyło jej mentalne samopoczucie i ma nadzieję, że słuchanie utworu pozwoli jej fanom również poczuć się lepiej.

Wiele osób jest teraz objętych kwarantanną, a niektórzy podejmują ryzyko pomagając innym ludziom poza domem. Ja znajduję się w tej pierwszej sytuacji i zdążyłam już stracić poczucie czasu. Stwierdziłam, że nie chcę zbyt dużo myśleć o tym, co się dzieje na świecie, i zamiast się zamartwiać, poświęcę czas na tworzenie czegoś dla innych. Wiem, że dla niektórych moje artystyczne działania wydają się zbędne, ale dla mnie tworzenie muzyki oznacza zachowanie zdrowia psychicznego. Ta piosenka nazywa się „Dolerme” i mam nadzieję, że słuchanie jej pozwoli wam poczuć się lepiej, tak jak mi pozwoliło jej tworzenie. Proszę, dbajcie o siebie i o osoby dookoła was” – artystka napisała na Instagramie.

Rosalía Vila Tobella to piosenkarka R&B hiszpańskiego pochodzenia. Do tworzenia muzyki zainspirowało ją poznane w młodości flamenco. W 2017 roku za sprawą debiutanckiego albumu „Los Ángeles” została nominowana do Latin Grammy Awards, w kategorii najlepszy nowy artysta. Rok później Rosalía pojawiła się na albumie J Balvin’a „Vibras” w utworze „Brillo”. Aktualnie piosenkarka ma na koncie dwa albumy studyjne oraz liczne nagrody i nominacje głównie z gal muzyki latynoamerykańskiej.

fot. highxtar.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.