NewsyNowy singielPolskaPOPTeledyski

Roxie Węgiel świętuje 18. urodziny singlem „Ciche szepty”

Nie chcemy tacy być, tacy, jak inni chcą – deklaruje pełnoletnia już wokalistka.

W wyjątkowym dla siebie dniu Roxie Węgiel powróciła z nowym singlem, zapowiadającym jej drugi album studyjny „13+5„.

Singiel „Ciche szepty” opowiada o bezkompromisowym podejściu do życia w bardzo pozytywnej i lekko uśmiechniętej narracji. Nie chcemy tacy być, tacy, jak inni chcą – artystka jasno deklaruje to, że chce żyć już inaczej i nie do końca pod publikę. Artyści, żyjąc na świeczniku, rozumieją trochę inaczej normalność niż reszta świata. Dlatego w chwilach spowolnienia, takich jak lockdown związany z covid-19, brak tej normalności może być dla nich destabilizujący, o czym mówią słowa: przy ziemi tracę siebie. Piosenka opowiada również o marzeniach i drodze do nich. W utworze nie mogło zabraknąć szczypty miłości i opisu pierwszych momentów zakochania. Z tobą i… ciche szepty w głowie – chyba każdy z nas chociaż raz w życiu poczuł coś takiego.

Data premiery utworu, 11 stycznia 2023, nie była przypadkowa – zbiegła się z 18. urodzinami Roksany, która wkracza w dorosłość na własnych muzycznych zasadach.

Singiel „Ciche szepty” zapowiada długo wyczekiwany album Roxie „13+5″. Przy stworzeniu singla, jak i całego albumu, wokalistka współpracowała z teamem producenckim WOLF HOUSE (Jeremi Sikorski, Kevin Mglej, Andrzej Jaworski i Albert Markiewicz). Premiera drugiego solowego albumu Roxie Węgiel przewidywana jest na marzec 2023 roku.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy