AlternativeNastępny SingielNewsyNOWA MUZYKANowy singielPOP

Roztańczona Florence w teledysku do „Big God”

„Big God” to kolejny numer, który zapowiada najnowszy album Florence and The Machine pt. „High as Hope”. W teledysku do utworu, Florence Welch wykonuje pomysłową choreografię w towarzystwie grupy tancerek.

Już 29 czerwca premiera nowego albumu studyjnego Florence and The Machine. Do tej pory poznaliśmy dwa single, które znajdą się na płycie: „Sky Full of Song” i „Hunger”. Niedawno światło dzienne ujrzał trzeci numer promujący wydawnictwo – „Big God”. Reżyserią teledysku do najnowszej piosenki Florence zajął się Autumn de Wilde. Nad choreografią pracowała Florence Welch we współpracy z tancerzem Akram’em Khan’em.

Prosty, ale efektowny klip przedstawia Florence na czele grupy barwnie ubranych tancerek. Kobiety tańczą pośrodku ogromnej kałuży. Cały obraz jest przepełniony silnymi emocjami.
Florence określiła „Big God” jako „bardzo fizyczną piosenkę”. Podobno już w trakcie pisania utworu, artystka myślała nad choreografią taneczną, która miałaby stanowić jego dopełnienie.

Na nowej płycie Florence and The Machine „High As Hope” znajdzie się dziesięć utworów. W najnowszym albumie Florence opisuje swoje doświadczenia z czasów, kiedy dorastała w Londynie.

„Na tej płycie jest dużo miłości oraz samotności, ale głównie miłości” – zapowiada artystka.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative

Sprawdź również: