Sam Smith i Demi Lovato prezentują wspólny utwór „I’m Ready”.

W najbliższą niedzielę w „Dzień Dobry TVN” rozmowa Gabi Drzewieckiej z Samem Smithem. Zapraszamy do oglądania!

„I’m Ready”, ogłoszony przez Sama i Demi na początku tygodnia, to bezwstydny popowy kawałek, który łączy to, co w obu gwiazdach najlepsze. To hymn, mocna deklaracja dwójki, która jest gotowa, by ją pokochać. Emocjonalny tekst idealnie współgra z pulsującymi liniami basu oraz imponującymi riffami. Doniosłości dodaje chór gospel w refrenie.

Do singla powstał fantastyczny teledysk, w którym Sam, Demi i inni bohaterowie biorą udział we własnych igrzyskach olimpijskich. Za reżyserię odpowiada Jora Frantzis (Cardi B, Rosalia), a choreografię ułożył Sean Banhkead (Normani, Missy Elliot). W wideo możemy oglądać m.in. wrestling, nurkowanie, pływanie synchroniczne, gimnastykę i bieg na 100 m. Kulminacją jest ceremonia wręczenia medali. Zobaczcie klip tutaj:

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Sam Smith wydali „To Die For”, „How Do You Sleep?” oraz „Dancing With a Stranger”, duet z Normani. Singiel „I’m Ready” ukazuje się po ogłoszeniu przesunięcia premiery albumu. Szczegóły dotyczące trzeciego krążka Smitha pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy