Dwóch młodych artystów, sześć chwytliwych utworów, ponad pół roku ciężkiej pracy. Tak najszybciej podsumować pracę nad pierwszą epką wokalistki i rapera.

Epka „Zatańcz ze mną” to sześć utworów. Otworzył ją lovesong „Nie pisz do mnie„, zaraz po nim pojawił się utwór „Daj Spokój„, który zdążył namącić nawet na TikToku. Następcą klubowego bangiera był letniaczek „Dla dobrych„, a zaraz po nim mogliśmy usłyszeć remix „Daj Spokój” stworzony przez młodego, zdolnego producenta Madkida. Każdy singiel został przypieczętowany teledyskami, które były kręcone między innymi w słonecznej Bułgarii i Macedonii, w Krakowie i Warszawie. Na epce Sentiego i Nessie będzie można usłyszeć także utworu „Coraz lepiej”. Wydaniu mini albumu towarzyszy premiera utworu „Zatańcz ze mną”. To on symbolizuje wszystkie emocje, które towarzyszyły artystom przy tworzeniu każdego z kawałków. Klip do niego powstał w otoczeniu zimowego krajobrazu kościeliska w Zakopanem.

“Epka ta jest dla mnie swego rodzaju oczyszczeniem od tego co robiłem wcześniej. W tej formie rzadko kiedy mogliście mnie usłyszeć, bo lubię po prostu urozmaicone brzmienie. Tutaj miało być przede wszystkim naturalnie i dzięki temu uświadomiłem sobie, że teraz to w pełni JA. Chcieliśmy, aby każdy numer na tej płycie się od siebie różnił ze względu na nasze turbo zmienne nastroje. No i udało się.” – mówi Senti.

”Po samym tytule epki „Zatańcz Ze Mną” można domyśleć się, że chodzi o taniec- a raczej taniec naszych uczuć. Nasze emocje są zmienne i to można wywnioskować ze zróżnicowanej puli utworów naszej epki. Bardzo się cieszę, że mogliśmy podzielić się z Wami naszą wspólną choreografią.” – dodała Nessie.

Z racji ostatnich wydarzeń w Ukrainie, wpływających na przeniesienie premiery z 25 lutego na 9 marca, a w tym klipu postanowiliśmy, że chcemy wykorzystać z styuacji związaną z premierą i zachęcić wszystkich do wpłaty na zbiórkę „siepomaga”. Warto pomagać- dobro wraca. LINK DO ZBIÓRKI: https://www.siepomaga.pl/ukraina

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy