Dzisiejszej nocy czasu polskiego odbył się finał SuperBowl.

Jak dobrze wiecie, podczas finału swoje miejsce ma Halftime Show, w którym to artyści rozgrzewają Amerykanów. W tym roku na scenie pojawiły się Shakira i Jennifer Lopez! Jak sobie poradziły? Która przyłożyła się bardziej? Obejrzyjcie i dajcie znać!

 

fot. adweek.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Dance