Premierze towarzyszy teledysk, który wyreżyserował Isaac Rentz.

Waking Up Dreaming” to pierwsze wydawnictwo Shanii od pięciu lat. Jej ostatni album „Now” (2017) został doceniony przez krytyków oraz publiczność — zajął 1. miejsce na listach Billboard Top 200 i Top Country Albums Chart.

Nowy singiel jest następstwem przebojowego filmu dokumentalnego „Not Just A Girl”, wyprodukowanym przez Mercury Studios i wyreżyserowanym przez Jossa Crowleya. Aby uczcić premierę dostępnego w serwisie Netflix filmu, Shania wydała składankę „Not Just A Girl (The Highlights)”.

Międzynarodowa gwiazda, pięciokrotnie nagradzana Grammy Shania Twain wydała pięć albumów, które łącznie sprzedały się w nakładzie przekraczającym 100 mln egzemplarzy, co czyni z Kanadyjki jedną z najbardziej dochodowych gwiazd country na świecie. Do największych przebojów artystki należą „Any Man of Mine”, „That Don’t Impress Me Much”, „You’re Still the One” oraz „Man! I Feel Like A Woman”. Shania ma na koncie trzy diamentowe albumy.

Pierwszy od 15 lat album Twain, „NOW”, został wydany we wrześniu 2017 roku i zadebiutował na 1. miejscu na kilku największych rynkach. Obecnie Shania występuje na swojej drugiej rezydenturze w Las Vegas „Let’s Go!”. Dwuletnia rezydentura w Zappos Theater w Planet Hollywood Resort & Casino rozpoczęła się wyprzedanym show i wciąż przyciąga tłumy.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Country