CountryNewsyPowrót gwiazdyŚWIATTeledyski

Shania Twain w zupełnie nowym singlu po pięciu latach!

Premierze towarzyszy teledysk, który wyreżyserował Isaac Rentz.

Waking Up Dreaming” to pierwsze wydawnictwo Shanii od pięciu lat. Jej ostatni album „Now” (2017) został doceniony przez krytyków oraz publiczność — zajął 1. miejsce na listach Billboard Top 200 i Top Country Albums Chart.

Nowy singiel jest następstwem przebojowego filmu dokumentalnego „Not Just A Girl”, wyprodukowanym przez Mercury Studios i wyreżyserowanym przez Jossa Crowleya. Aby uczcić premierę dostępnego w serwisie Netflix filmu, Shania wydała składankę „Not Just A Girl (The Highlights)”.

Międzynarodowa gwiazda, pięciokrotnie nagradzana Grammy Shania Twain wydała pięć albumów, które łącznie sprzedały się w nakładzie przekraczającym 100 mln egzemplarzy, co czyni z Kanadyjki jedną z najbardziej dochodowych gwiazd country na świecie. Do największych przebojów artystki należą „Any Man of Mine”, „That Don’t Impress Me Much”, „You’re Still the One” oraz „Man! I Feel Like A Woman”. Shania ma na koncie trzy diamentowe albumy.

Pierwszy od 15 lat album Twain, „NOW”, został wydany we wrześniu 2017 roku i zadebiutował na 1. miejscu na kilku największych rynkach. Obecnie Shania występuje na swojej drugiej rezydenturze w Las Vegas „Let’s Go!”. Dwuletnia rezydentura w Zappos Theater w Planet Hollywood Resort & Casino rozpoczęła się wyprzedanym show i wciąż przyciąga tłumy.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Country

Sprawdź również: