Slayyyter, artystka ciesząca się kultowym statusem i znana z przełamywania popowych schematów, ogłosiła trasę koncertową „WOR$T GIRL IN THE WORLD TOUR„.

W jej ramach zaprezentuje na żywo materiał z wyczekiwanego albumu „WOR$T GIRL IN AMERICA„. Trasa obejmie koncerty w Ameryce Północnej i Południowej, Wielkiej Brytanii oraz Europie. Trasa rozpocznie się we wrześniu 2026 roku, po głośnym debiucie Slayyyter na festiwalu Coachella w kwietniu oraz występie na nowojorskim The Governors Ball w czerwcu.

Pracując nad nowym materiałem, Slayyyter rozpoczęła kolejny etap swojej kariery – bardziej autentyczny, łączący buntowniczą energię z introspekcją. Artystka wróciła myślami do swoich korzeni w St. Louis, co skłoniło ją do ponownego odkrycia brzmień, które ukształtowały ją w nastoletnich latach.
Album „WOR$T GIRL IN AMERICA” jest jednocześnie objawieniem i naturalną ewolucją jej twórczości – punktem, do którego mogła dojść tylko zataczając pełne koło.
24.10.2026 – PALLADIUM, Warszawa
Sprzedaż ogólna rozpocznie się piątek 20 marca o godzinie 10:00
Nowy album „WOR$T GIRL IN AMERICA” ukaże się 27 marca

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Alternative