Smolasty – album “Pełnia” już w sklepach! [ODSŁUCH]

Plejada gwiazd wśród gości, prawie 50 milionów wyświetleń teledysków i docierające do fanów od wczoraj zamówienia preorderowe z licznymi niespodziankami. Wszystko to związane jest z nowym albumem Smolastego, zatytułowanym „Pełnia”, który wreszcie ujrzał światło dzienne.

Nowa płyta to dwanaście utworów, z których każdy to potencjalny hit. Na krążku usłyszeć można doskonale znane tracki, takie jak „Tusz”, „Raj” czy tytułowa „Pełnia” z gościnnym udziałem Ewy Farnej, ale także zupełnie nowe kompozycje.

O nowym materiale Smolasty mówi następująco: „Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.”

Najnowszy teledysk promujący to wydawnictwo to, opublikowany tydzień temu, klip do utworu „Perła na dnie” z gościnnym udziałem, legendy polskiego rocka, Roberta Gawlińskiego. Video dostępne jest na oficjalnym kanale youtube Smolastego:

Jeśli jesteśmy przy gościach to warto zaznaczyć, że na „Pełni” usłyszeć można pełen przekrój artystów reprezentujących różne muzyczne style. Są klimaty dobrze kojarzone z twórczością Smolastego, są także nieodkryte wcześniej przestrzenie. Gospodarza wspierają Ewa Farna, Białas, Tymek, Sarius, Nostalg1a, Mr. Polska, Robert Gawliński i Marcelina Szlachcic.

Tracklista:
1. Pełnia (feat. Ewa Farna)
2. Kreski
3. Raj
4. Sam (feat. Białas)
5. Tusz (feat. Tymek)
6. Mama (feat. Sarius)
7. Neony (feat. Nostalg1a)
8. Haagen Dans (feat. Mr. Polska)
9. Ikar
10. Perła na dnie (feat. Robert Gawliński)
11. Nieważne (feat. Marcelina Szlachcic)
12. Film

„Pełnię”, w wersji zapakowanej w dedykowany woreczek i zawierającej dodatki, takie jak karty z autografem, kartę rabatową do sklepu artysty i magnes, zamówić można na www.smolasty.com
Od dzisiaj album dostępny jest również w sklepach na terenie całego kraju oraz we wszystkich serwisach streamingowych.

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.